WAŻNE! Nie ignoruj tego tekstu, jeżeli jesteś członkiem Zarządu lub właścicielem lokalu we Wspólnocie Mieszkaniowej i chcesz skutecznie rozwiązać problem niedokładnego lub niesprawiedliwego rozliczania kosztów oraz mediów!

Dlaczego właściciele mieszkań we wspólnotach mieszkaniowych polecają nasze usługi rozliczeń księgowych?

Ty również już wkrótce osiągniesz cel dokładnego rozliczenia kosztów oraz mediów! Nie wierzysz? Przeczytaj co jest sekretem sukcesu!

Witaj, Drogi zarządzie i właścicielu lokalu/mieszkania we wspólnocie mieszkaniowej!

Nie przyłapujesz się czasem na tym, że masz już dosyć niesprawiedliwego rozliczania kosztów mediów, braku przejrzystości w działaniu administracji czy trudności w wyegzekwowaniu uczciwego podziału kosztów?
Na wstępie napiszę: nie martw się, ponieważ 90% naszych klientów borykało się z podobnymi problemami. Dla rozwiązania właśnie takich problemów powstała nasza oferta, która pomoże w waszej wspólnocie poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

Jednak pomyśl, jeżeli zignorujesz powyższe problemy, musisz się liczyć z takimi konsekwencjami jak utrata pieniędzy, wzrost napięcia między mieszkańcami oraz braku sprawiedliwości w rozliczaniu kosztów.

Być może nie zastanawiasz się nad tym, że Twój portfel stanie się znacznie lżejszy, spory z sąsiadami będą coraz bardziej napięte, a uczucie niesprawiedliwości będzie Cię męczyć. Oczywiście, możesz nie zauważać tych konsekwencji, ale prędzej czy później cała sytuacja da ci się we znaki.

Na szczęście mamy dla ciebie rozwiązanie, a jest nim nasz pełny system rozliczeń księgowych dla wspólnot mieszkaniowych! Nie martw się, mamy rozwiązanie, które pomoże Ci pozbyć się wszystkich wymienionych powyżej problemów i konsekwencji.

To co chcemy Ci zaproponować to transparentność, sprawiedliwość i prostotę w rozliczaniu kosztów oraz mediów. Mam na myśli prawdziwy hit czyli naszą innowacyjną usługę, która przyniesie Ci ulgę i spokój.💡

Oto co zyskujesz decydując się na nasze usługi rozliczenia księgowego wspólnoty mieszkaniowej

🔹 Poprawne i precyzyjne rozliczenia finansowe – dzięki kompleksowej usłudze rozliczeń księgowych będziesz mieć pewność, że Twoja wspólnota jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

🔹 Oszczędność czasu i energii – nie musisz już martwić się skomplikowanymi procedurami księgowymi, nasz zespół specjalistów zajmie się wszystkimi formalnościami, a Ty będziesz mógł skupić się na zarządzaniu wspólnotą.

🔹 Dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania – razem ustalimy optymalne narzędzia i metody  księgowe, dostosowane do wymagań Twojej wspólnoty.

🔹 Pełna transparentność – będziesz mieć pełen wgląd w księgi, dzięki przejrzystym raportom i sprawozdaniom, które pomogą Ci być na bieżąco z finansami wspólnoty.

🔹 Minimalizacja ryzyka podatkowego – nasza księgowa stale śledzi zmieniające się przepisy podatkowe, abyś mógł maksymalnie wykorzystać dostępne ulgi i uniknąć niepotrzebnych kosztów.

🔹 Profesjonalna obsługa klienta – nasz dział księgowy jest zawsze pod telefonem gotowy odpowiedzieć na pytania tak, aby każdy właściciel czuł całkowitą pewność co do swoich finansów.

🔹 Dokładne i uczciwe rozliczenia mediów – dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Ci tak rozliczać wodę , ciepło i prąd na właścicieli lokali aby każdy czuł, że płaci uczciwie tylko za to co zużył.

🔹 Eliminacja błędów i nieprawidłowości – unikaj kosztownych kar i sankcji, które mogą wynikać z błędów w prowadzeniu księgowości. Z nami będziesz mieć pewność, że wszystko jest robione prawidłowo.

🔹 Spokój i bezpieczeństwo – oddając swoje rozliczenia księgowe w nasze ręce, możesz spać spokojnie, wiedząc, że jesteś chroniony naszą odpowiedzialnością.

🔹 Wsparcie w planowaniu długoterminowych zadań – dzięki naszej wiedzy i analizom, będziemy mogli przedstawić Ci strategie finansowe, które pozwolą Ci zwiększać wartość nieruchomości wspólnoty mieszkaniowej w perspektywie czasu.

Chcę Cię zapewnić, że inwestycja w naszą usługę rozliczeń księgowych to decyzja, która się zwróci. Nie trać czasu i energii na niesprawdzające się ręczne prowadzenie dokumentacji finansowej, gdy istnieje prostsze i bardziej efektywne rozwiązanie.

Pomyśl o tym - Czy solidną podstawą funkcjonowania każdej wspólnoty mieszkaniowej nie powinno być precyzyjne, profesjonalne i regularne rozliczanie mediów oraz pozostałych kosztów?. Przejrzystość finansowa jest nieodzowna dla utrzymania porządku i zapewnienia uczciwości w zarządzaniu pieniędzmi wspólnoty. A to tylko początek korzyści, jakie wynikają z tej inwestycji.

Konkretna Oferta dla Twojej Wspólnoty - wypełnij formularz

Wyobraź sobie, że możesz skupić swoje wysiłki na tym, co najważniejsze - na dbaniu o komfort i dobro mieszkańców. Zamiast marnować godziny na analizowanie dokumentów, możesz skupić się na rozwiązywaniu ważniejszych problemów, organizowaniu spotkań i wprowadzaniu innowacji, które poprawią jakość życia w Twojej wspólnocie.

Podsumowując, inwestycja w pełne rozliczenia księgowe wspólnot mieszkaniowych to nie tylko oszczędność czasu i energii, ale również gwarancja precyzji, bezpieczeństwa finansowego i korzyści podatkowych. Nie czekaj, działaj już teraz i przekonaj się, że to naprawdę opłacalna decyzja!

🌟 Nie trać czasu! Oferujemy Ci niesamowitą okazję na zakup usługi kompleksowego rozliczenia księgowego dla Twojej wspólnoty mieszkaniowej! ⏰ Po co czekać dłużej? Kup teraz i ciesz się spokojem i profesjonalną obsługą od razu! 💼💥

Chcesz dokładnych i rzetelnych rozliczeń? Skontaktuj się z nami i otrzymaj najlepsze wsparcie w rozliczeniach księgowych wspólnot mieszkaniowych!

Księgowość dla wspólnot mieszkaniowych CENNIK

Cena naszej usługi jest skalkulowana optymalnie. Rozliczamy się ryczałtowo od powierzchni użytkowej nieruchomości, której dotyczą rozliczenia księgowe. Ten sposób jest prosty i transparentny – nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat. Cena usługi zaczyna się od 0,27 zł netto za metr kwadratowy powierzchni użytkowej.

0,27 zł za metr kwadratowy powierzchni użytkowej? Toż to tyle co za kosteczkę czekolady! Właściciel 50 metrowego mieszkania zapłaci miesięcznie za usługę profesjonalnych rozliczeń księgowych mniej niż za 300g czekoladę, bo zaledwie 13,50 zł netto (16,60 zł brutto z 23% VAT’em).  
Czy nie lepiej zainwestować w kompleksowe rozliczenie księgowe wspólnoty, niż płacić podobną cenę za księgowość „nie najwyższych lotów”?

Czy masz takie - jak wymienione poniżej - wątpliwości?

Zdaję sobie sprawę, że rozliczenia księgowe wspólnot mieszkaniowych mogą wydawać się trudne i niepotrzebne (zwłaszcza dla tych unikających płacenia za własne zobowiązania). Ale pozwól mi, że rozwieję Twoje obiekcje, a może nawet zmienię Twoje zdanie.

 1. Myślisz: "Nie potrzebuję kompleksowych rozliczeń księgowych dla mojej wspólnoty mieszkaniowej."

Rozwiązanie: Rozumiem, że może Ci się wydawać, że nie potrzebujesz kompleksowych rozliczeń księgowych. Ale warto pamiętać, że profesjonalne rozliczenia mają wiele korzyści dla Twojej wspólnoty. Pomagają w precyzyjnym śledzeniu finansów zarówno całej wspólnoty jak i każdego właściciela lokalu. Zapewniają transparentność działań oraz gwarantują uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek podczas kontroli np. ZGN’u lub urzędnika służby podatkowej. Dzięki profesjonalnej księgowości możemy także lepiej monitorować budżet i lepiej zarządzać funduszami. Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zakupu.

 1. Myślisz: "Mam zbyt mały budżet na dodatkowe wydatki."

Rozwiązanie: Rozumiem, że ograniczenia budżetowe są ważne. Ale czy naprawdę je masz, przecież ktoś bierze pieniądze za księgowość Twojej wspólnoty. A bezpieczne i dokładne rozliczenia pomogą uniknąć błędów finansowych, które w dłuższej perspektywie mogą kosztować Ciebie więcej niż decyzja o zatrudnieniu profesjonalnej księgowości. Nasza usługa jest dostępna w konkurencyjnej cenie, a korzyści przewyższają koszty. Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zakupu.

 1. Myślisz: "Nie mam czasu, żeby się tym zajmować."

Rozwiązanie: Wiemy, że czas jest cennym zasobem. Dlatego oferujemy Ci przygotowany proces przejęcia dokumentów i obowiązków księgowych. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i zapewniamy, że Twoja wspólnota będzie miała sprawne i dokładne rozliczenia. Pamiętaj również, że profesjonalne rozliczenie mediów, pozwoli Ci również zaoszczędzić czas marnowany na tłumaczenie się z czyiś błędów. Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zakupu.

 1. Myślisz: "Nie ufam firmom prowadzącym rozliczenia księgowe."

Rozwiązanie: Rozumiem Twoje obawy, ale chcę Cię zapewnić, że jesteśmy profesjonalną i godną zaufania firmą. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń dla wielu wspólnot mieszkaniowych. Nasze referencje oraz zadowoleni klienci potwierdzają naszą wiarygodność i wysoką jakość usług. Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zakupu.

 1. Myślisz: "Mam swojego księgowego wewnątrz wspólnoty."

Rozwiązanie: To świetnie, że masz księgowego wewnątrz wspólnoty! Ale czy to najlepsze rozwiązanie. Czy nie omijają was nowoczesne rozwiązania (nowoczesny program do księgowania, przejrzyste raporty, szybko tworzone symulacje kosztów, elektroniczna kartoteka dla mieszkańców itd.) Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym narzędziom możemy pomóc w optymalizacji procesów księgowych, zwiększeniu efektywności oraz w dostarczeniu Ci najnowszych informacji dotyczących przepisów podatkowych. Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zakupu.

Teraz, gdy podniosłem wszystkie te obiekcje, mam nadzieję, że udało mi się przekonać Cię do zakupu usługi kompleksowych rozliczeń księgowych dla Twojej wspólnoty mieszkaniowej. Nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług już dzisiaj!

Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zakupu. Chyba, ze chcesz poznać opinie naszych klientów.

Konkretna Oferta dla Twojej Wspólnoty - wypełnij formularz

Opinie naszych klientów

Poznaj opinie właścicieli mieszkań we wspólnotach które rozliczamy księgowo:

Imię: Janusz   Wiek: 45 lat

"Cześć! Muszę Wam powiedzieć, że te wasze rozliczenia księgowe dla wspólnoty to prawdziwy hit! 💥 Nie muszę się już męczyć z rozczytywaniem druków i liczeniem groszy do dopłaty, bo wszystko jest jasne. To naprawdę ułatwienie dla mojego codziennego życia. Dzięki temu mam więcej czasu. Naprawdę jestem zachwycony tymi nowymi rozliczeniami! 😍"

Imię: Ewa   Wiek: 55 lat

"Nie spodziewałam się, że takie proste rozliczenie księgowe są możliwe i można tak bardzo uprościć życie. Teraz mogę płacić czynsz za mieszkanie bez stresu, że coś pójdzie nie tak i będę mieć dług. Kartoteka jest OK! - wszystko jest tak intuicyjne i łatwe w obsłudze. Naprawdę polecam wasze usługi każdemu właścicielowi mieszkania! 🎉"

Imię: Andrzej   Wiek: 38 lat

"Chciałem Wam podziękować za tą genialną ekartotekę do śledzenia rozliczeń księgowych dla naszej wspólnoty. Łatwość korzystania z tego narzędzia to istna poezja! 🌟 Nie muszę się już martwić o rozczytywanie skomplikowanych druków i trudne obliczenia. To jest takie duże ułatwienie dla nas jako zarządu. Polecam Was to z całego serca! ❤️"

Usługa kompleksowych rozliczeń wspólnoty mieszkaniowej – dla kogo ta usługa jest, a dla kogo nie jest

Nasza firma jest w stanie skutecznie wspierać Cię w prowadzeniu spraw finansowych Twojej wspólnoty, zapewniając Ci profesjonalną obsługę i przejrzystość. Jednak nie dla każdego nasze usługi będą odpowiednie. Poniżej przedstawiamy 5 punktów, które pozwolą Ci lepiej ocenić, czy jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie i Twojej Wspólnoty.

Dla kogo jest usługa kompleksowych rozliczeń księgowych wspólnoty mieszkaniowej

 1. Zarząd wspólnoty mieszkaniowej: Jeśli jesteś odpowiedzialny za zarządzanie w swojej wspólnocie, nasze usługi znacznie ułatwią Ci podejmowaniem decyzji. Będziemy dbać o dokładne rejestrowanie wpływów i rozchodów, będziemy kontrolować rozrachunki z właścicielami oraz z dostawcami. Będziemy transparentnie rozliczać media eliminując ryzyko błędów i niedopatrzeń.
 2. Właściciele lokali we wspólnocie mieszkaniowej: Jeżeli jesteś jednym z właścicieli lokali w danym budynku lub kompleksie nieruchomości, nasze usługi dostarczą Ci przejrzystej informacji o kondycji finansów wspólnoty i wszystkich informacji dotyczących Twojego mieszkania. Będziesz miał pewność co do stanu rozliczeń i co do tego, że środki wspólnotowe są rzetelnie wykorzystywane i zarządzane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 3. Wspólnota mieszkaniowa złożona z wielu budynków: Nasza usługa jest szczególnie korzystna dla wspólnot składających się z wielu budynków. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, będziemy w stanie skutecznie zapanować nad rozliczeniami finansowymi w dużej skali, zapewniając każdej jednostce uczestniczącej we wspólnocie pełną przejrzystość.
 4. Osoby szukające profesjonalnego podejścia do księgowania i informowania o finansach: Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm i wysoką jakość obsługi, nasza firma spełni Twoje oczekiwania. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie rozliczeń księgowych wspólnot mieszkaniowych, firma dysponuje nowoczesnym oprogramowaniem i wsparciem informatycznym, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować usługę na najwyższym poziomie.
 5. Właściciele lokali chcący zaoszczędzić czas i wysiłek: Nasza usługa rozliczeń księgowych pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i wysiłek, które musiałbyś poświęcić na samodzielne wyjaśnianie swoich rozliczeń ze wspólnotą. My zajmiemy się wszystkimi trudnościami związanymi z ewidencją zużycia mediów i przepływów finansowych, przedstawimy Ci czytelne raporty, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na ich sprawdzeniu.

Jaki zakres usługi Ci gwarantujemy, a czego nie oferują biura księgowe

Gwarantujemy rozliczenie we wspólnocie mieszkaniowej wszystkiego co wiąże się z finansami!
Oferujemy to samo, co standardowo wykonują biura księgowe:

 • księgowania faktur kosztowych,
 • wystawiania rachunków dla tzw. pożytków,
 • rozliczania umów cywilno-prawnych,
 • rozliczania z urzędami CIT, PIT itp.
 • księgowania wyciągów bankowych i uzgadniania sald właścicieli lokali

+++ dodatkowo wykonamy dla Twojej wspólnoty:

 • rozliczenie mediów tj. woda, podgrzanie wody, centralne ogrzewanie, prąd
 • poprowadzimy ewidencję odczytów liczników,
 • rozliczymy lokale zmieniające właściciela,
 • poprowadzimy windykację przedsądową,
 • wystawimy każde niezbędne zaświadczenie dla właścicieli lokali,
 • uruchomimy i przeprowadzimy elektroniczne głosowania pod uchwałami wspólnoty,
 • przeprowadzimy internetowe ankiety wśród właścicieli mieszkań,
 • będziemy na bieżąco prowadzić internetową kartotekę dla właścicieli lokali,
 • będziemy na bieżąco prowadzić internetową kartotekę z rozszerzonymi danymi finansowymi dla Zarządu wspólnoty mieszkaniowej,
 • będziemy tworzyć komunikaty i publikować je na dedykowanej dla wspólnoty stronie www
 • będziemy wysyłać mailingi z komunikatami dla mieszkańców nieruchomości

Konkretna Oferta dla Twojej Wspólnoty - wypełnij formularz

Nasza usługa księgowa jest kompleksowa, bo oferujemy wykonanie tego co inni „omijają szerokim łukiem”:

 1. Rozliczanie mediów tj. woda i ciepło: Oferujemy szybkie i efektywne rozliczenia mediów w zgodzie ze wskazanymi liczników i wytycznymi z Regulaminu wspólnoty. Dzięki temu nie będzie już spychania odpowiedzialności za złe rozliczenia z administratora na księgową i odwrotnie. Dzięki naszym usługom, rozliczenia będą przeprowadzane terminowo, zapewniając spokój i pewność finansową.
 2. Opieka nad dokumentacją i dostępne przez Internet repozytorium najważniejszych dokumentów wspólnoty: Zapewniamy kompleksową opiekę nad dokumentacją wspólnoty mieszkaniowej, zajmując się gromadzeniem, przechowywaniem i zarządzaniem wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Dzięki temu Zarząd Wspólnoty ma pewność, że wszystkie ważne dokumenty są aktualne, dobrze zorganizowane i łatwo dostępne w razie potrzeby.
 3. Indywidualne podejście: Nasza oferta obejmuje indywidualne podejście do potrzeb każdej wspólnoty mieszkaniowej. Dopasowujemy usługę księgową do wymagań i preferencji wspólnoty, aby zapewnić spersonalizowane rozliczenia, dostosowane do jej charakterystyki i unikalnych potrzeb.
 4. Konsultacje i merytoryczne wsparcie: Nasza firma nie tylko przeprowadza rozliczenia księgowe, ale również oferuje wsparcie i doradztwo w kwestiach finansowych dla wspólnot mieszkaniowych. Nasi doświadczeni specjaliści udzielą porad i odpowiedzą na pytania związane zarówno z bieżącymi, jak i długoterminowymi sprawami finansowymi.
 5. Raportowanie i wykonywanie projekcji finansowych: Zapewniamy szczegółowe raporty finansowe i analizy skutków finansowych decyzji dla wspólnot mieszkaniowych, które umożliwiają dokładne śledzenie ich kondycji finansowej. Najważniejsze raporty dostępne są przez Internet w e-kartotece. Dzięki temu Zarząd Wspólnoty może podejmować lepsze decyzje finansowe i planować przyszłość nie na domysłach ale na podstawie solidnych danych i wskaźników.

Gwarantujemy wysoką jakość usług

Możesz polegać na naszej tytanowej gwarancji, która zapewnia nie tylko precyzyjne i terminowe rozliczenia księgowe dla wspólnoty mieszkaniowej, ale także kompletną satysfakcję klienta. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania.

Konkretna Oferta dla Twojej Wspólnoty - wypełnij formularz

Nurtują Cię pytania o

Oto najczęściej padające pytania dotyczące naszej usługi Kompleksowych Rozliczeń Księgowych dla Wspólnot Mieszkaniowych

 1. Jakie korzyści mogę uzyskać, korzystając z usługi kompleksowego rozliczenia księgowego dla wspólnot mieszkaniowych?

    Nasz produkt kompleksowego rozliczenia księgowego dla wspólnot mieszkaniowych oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim, zapewnia on dokładne rozliczenia mediów na członków wspólnoty oraz systematyczne aktualizowanie sald dla każdego właściciela lokalu. Ponadto jako Zarząd możesz szybko i dokładnie śledzić przychody i wydatki, zarządzać budżetem, analizować raporty finansowe oraz monitorować zadłużenie i windykację. Nasze narzędzia internetowe pomagają również w obsłudze członków wspólnoty, zapewniając im przejrzyste informacje dotyczące płatności i salda konta – dostępne zawsze i wygodnie przez przeglądarkę internetową.

 1. Czy muszę mieć doświadczenie w księgowości, aby korzystać z tej usługi?

    Absolutnie nie! Nasza usługa została stworzona z myślą o użytkownikach bez wcześniejszego doświadczenia w księgowości. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym funkcjom naszej e-kartoteki, każdy może łatwo nauczyć się z niej korzystać. Zarząd i  właściciele będą również dostawać okresowe raporty finansowe, które niezależnie od Twojej wiedzy na temat księgowości, pomogą Ci w zapoznaniu się stanu finansowego Twojej wspólnoty mieszkaniowej.

 1. Jakie rodzaje raportów finansowych mogę otrzymać dzięki tej konkretnej usłudze księgowej?

    Nasza usługa kompleksowego rozliczenia księgowego umożliwia generowanie różnorodnych raportów finansowych. Oprócz standardowego sprawozdania finansowego i raportu niezbędnego do utworzenia planu gospodarczego możesz tworzyć raporty dotyczące przychodów i wydatków, różnorakie bilanse, raporty dotyczące zadłużenia, raporty porównawcze miesięczne oraz wiele innych. Możesz również dostosować raporty według własnych preferencji, aby uzyskać najbardziej użyteczne informacje dla Twojej wspólnoty mieszkaniowej.

 1. Jakie są koszty korzystania z tej usługi księgowej i czy są jakieś opłaty dodatkowe?

    Koszty korzystania z naszej usługi kompleksowego rozliczenia księgowego dla wspólnot mieszkaniowych zależą od wielu czynników, takich jak rozmiar wspólnoty mieszkaniowej, liczba nieruchomości itp. Zapewniamy elastyczną wycenę usługi dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Aby uzyskać dokładne informacje na temat kosztów, zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym, którzy chętnie udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dla Twojego komfortu podajemy w tej ofercie cenę orientacyjną, która pozwala na ocenę poziomu kosztowego naszych usług.

🌈 "Zyskaj klarowność w finansach swojej wspólnoty! Kliknij teraz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wyślij maila i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług rozliczeń księgowych." 📈💼

 1. Wyobraź sobie, jak bezproblemowo możesz pozbyć się wszystkich trudności związanych z rozliczeniami księgowymi Twojej wspólnoty mieszkaniowej. Zapomnij o stresie i zamów naszą usługę już teraz!

Konkretna Oferta dla Twojej Wspólnoty - wypełnij formularz

Poznaj historię naszego klienta. 📚

Nasz bohater, pan Marek, od dawna zmagał się z frustracją i niezrozumieniem wynikającymi z niesprawiedliwego i zawiłego rozliczania kosztów mediów w swojej wspólnocie mieszkaniowej. Woda, podgrzewanie wody, centralne ogrzewanie, energia elektryczna - wszystko to było przedmiotem zawiłych i nieczytelnych rozliczeń, które wydawały się być nieodgadnioną łamigłówką dla Marka.

Przez długi czas szukał on rozwiązania tego problemu, ale wszelkie próby „zmuszenia” administracji do przedstawiania rozliczeń w „ludzki” sposób okazywały się daremne. Każde kolejne rozliczenie przynosiły tylko rosnące poczucie bezsilności wobec nieprawidłowości oraz wysokich dopłat, które wpływały na jego budżet domowy i spokój umysłu – miał dopłacać ale za co?

Jednak pewnego dnia, kiedy Marek prawie poddał się, trafił na dawnego znajomego. Podzielił się swoimi frustracjami i w odpowiedzi usłyszał o usłudze, która okazała się kluczem do zmiany jego postrzegania rozliczeń mediów robionych dla wspólnoty mieszkaniowej. Było to rozliczenie księgowe – czytelne z objaśnieniami – po prostu przygotowane przez profesjonalistów. Kiedy Marek zdecydował się na kontakt z naszą księgowością, wszystko zaczęło się odmieniać na lepsze.

Przy pierwszym kontakcie z księgowym do którego zaangażował zarząd swojej wspólnoty, Marek od razu poczuł ulgę. Wszyscy zobaczyli jak wyglądają dokładne obliczenia, jak prezentuje się przejrzystość i uczciwość w rozliczeniach mediów dla mieszkań. A widok schludnych dokumentów rozliczeń sprawił, że problem niesprawiedliwego rozliczania kosztów mediów nagle stał się przeszłością. Wszystko było tak klarowne i logiczne, że Marek i pozostali członkowie Zarządu wspólnoty mogli wreszcie odetchnąć z ulgą.

Zmiana księgowości nauczyła Marka, że nawet najbardziej skomplikowane problemy mogą znaleźć swoje rozwiązanie. Smak sukcesu i słodycz uwolnienia się od uciążliwych niedomówień to było coś czego Marek mógł wreszcie zakosztować.

Na koniec chcielibyśmy podkreślić, że taka mała decyzja o zakupie kompleksowych rozliczeń księgowych dla wspólnot mieszkaniowych, może również zmienić jakość życia Twojej wspólnoty mieszkaniowej. 🌟

Ciekawostka

Czy wiedziałeś, że 83% małych firm administracyjnych korzysta z zewnętrznych usług księgowych – prawie zawsze są to księgowe z doświadczeniem w obsłudze firm. W tych samych małych firmach administracyjnych przygotowywaniem danych do rozliczeń mediów z reguły zajmuje się administrator w tzw. międzyczasie pomiędzy dyskusjami ze sprzątaczką i organizowaniem naprawy cieknącej rury.

Nie słyszałem o badaniach przeprowadzanych na szeroką skalę tego zjawiska. Ale nasze doświadczenia przejmowania takich rozliczeń wykazały, że wspólnoty, które korzystały z takich usług, miały minimalną kontrolę nad finansami i nawet nie wiedziały jak oszczędzić czas oraz pieniądze.

Nie musisz być kolejnym klientem, który z trudem radzi sobie z rozliczeniami księgowymi wspólnot mieszkaniowych. Przyłącz się do tysiąca innych właścicieli nieruchomości, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i skorzystaj z usług naszej renomowanej firmy!

Nasza działalność usługowa w liczbach:

- 14 lat doświadczenia na rynku rozliczeń księgowych dla wspólnot mieszkaniowych,

- Obsłużyliśmy już ponad 30 wspólnot z łącznie z ponad 2500 właścicielami lokali,

- Nasze księgowe wygenerowały oszczędności w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych dla naszych klientów,

- Nasz zaawansowany system online umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich danych finansowych zarówno całej wspólnoty jak i poszczególnych lokali,

- Średnio aktualizujemy wyciągi bankowe i salda lokali do 2-ch dni roboczych po zakończeniu miesiąca.

- prowadzimy 29 internetowych stron z komunikatami dla członków wspólnot mieszkaniowych.

Jeżeli jesteś członkiem wspólnoty mieszkaniowej i szukasz profesjonalnej firmy, która zagwarantuje Ci skrupulatne i bezproblemowe rozliczenia, to jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. Nasze liczby mówią same za siebie - gwarantujemy nie tylko precyzję i dokładność, ale również oszczędności dla Twojej wspólnoty.

                👉 Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i doświadcz różnicy, jaką możemy wprowadzić w Twojej wspólnocie. Skontaktuj się z nami już dziś: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i dowiedz się, jakie korzyści możemy przynieść dla Twojej wspólnoty mieszkaniowej.. 

Instrukcja krok po kroku zlecenia nam kompleksowego rozliczania księgowego Twojej wspólnoty mieszkaniowej:

Krok 1: wyślij do nas wiadomość

Zrób pierwszy krok i wyślij na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomość z danymi kontaktowymi do siebie i krótką informację o którą wspólnotę chodzi

Krok 2: spotkamy się

Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin i spotkamy się, aby lepiej poznać Twoje oczekiwania.

Krok 3: przedstawimy konkretną ofertę

Prześlemy Ci elektronicznie lub dostarczymy osobiście ofertę konkretnego zakresu usług dopasowanych do twoich potrzeb wraz z wyceną. Dostarczymy również draft naszej umowy.

Krok 4: podpisanie umowy

Umówimy się na spotkanie. Podpiszemy umowę. Na spotkaniu poprosimy również o podpisanie upoważnienia dla naszego pracownika do odbioru dokumentów księgowych od dotychczasowej administracji.

Krok 5: informacja dla właścicieli

Opublikujemy stronę www z informacjami dla Waszej wspólnoty. Umieścimy na tej stronie komunikat o terminach związanych z przejęciem księgowości. Taki sam komunikat w wersji papierowej powiesimy na Waszej nieruchomości w zwyczajowo przyjętych miejscach.

Krok 6: wprowadzimy dane do naszego systemu księgowego i uruchomimy e-kartotekę

Utworzymy plan kont, wprowadzimy dane lokali i właścicieli, wprowadzimy odczyty liczników, wprowadzimy saldo początkowe dla każdego lokalu, uruchomimy bieżące księgowania, uruchomimy e-kartotekę i dostarczymy dane logowania właścicielom mieszkań.

Konkretna Oferta dla Twojej Wspólnoty - wypełnij formularz

 

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji