Księgowość dla Wspólnoty Mieszkaniowej, to również pełny raport finansowy dla członków Zarządu, w którym można prześledzić źródła kondycji finansowej Wspólnoty.

Przy wyborze rozwiązań e-kartoteki kierowaliśmy się założeniem, że rachunkowość Wspólnoty musi być czytelna i podana w przystępny sposób zarówno Właścicielom lokali jak i członkom Zarządu.

Rozszerzone dane księgowe w E-Kartotece dla Członków Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej

Oddajemy do Państwa dyspozycji e-kartotekę ze specjalnym menu udostępnianym tylko członkom Zarządów z pozycjami, pod którymi kryją się dane dotyczące finansów całej Wspólnoty, a w tym: koszty, finanse, rozliczenia z dostawcami, salda i windykacje.

e-kartoteka_info_menu_zarzad_wspólnoty

Członkowie Zarządów Wspólnoty dostają informację finansową podzieloną w następujący sposób:

Koszty

Pierwsza pozycji menu Koszty zawiera informacje dotyczące płaconych przez Wspólnotę faktur kosztowych. Można tu filtrować dane wskazując okresy, które nas interesują i śledzić komu i za co było płacone.

e-kartoteka_info_koszty_zarzad_wspólnoty

Salda

W tym miejscu członkowie Zarządu mogą w łatwy sposób ustalić największych dłużników Wspólnoty oraz na bieżąco sprawdzać zmiany zadłużenia/nadpłat wynikające z zaliczek i z pożytków dla wszystkich lokali oraz odbiorców pożytków.

e-kartoteka_info_salda_zarzad_wspólnoty

Naliczenia

Tu są udostępniane naliczenia dla wszystkich lokali z rozbiciem na pozycje. Dzięki tym informacjom można sprawdzić prawidłowość naliczeń i kontrolować, czy umowy na pożytki są naliczane zgodnie z zawartymi umowami.

e-kartoteka_info_naliczenia_zarzad_wspólnoty

Dostawcy

W tej zakładce e-kartoteki dla Członków Zarządu udostępnione są wszystkie zaksięgowane rozrachunki z dostawcami Wspólnoty. Można tu sprawdzić bieżące saldo rozrachunków z każdym dostawcą oraz prześledzić listę otrzymanych i zapłaconych faktur.

e-kartoteka_info_dostawcy_zarzad_wspólnoty

Finanse

Miejsce podsumowania finansów Wspólnoty. Tu w skondensowanej postaci są podsumowania przychodów, kosztów, rozrachunków, dostępnych środków finansowych i wyniku finansowego Wspólnoty.

e-kartoteka_info_finanse_zarzad_wspólnoty

Przyjdź do nas i poznaj nasze usługi administrowania i księgowości dla Wspólnot Mieszkaniowych. Zadzwoń kom.: +48 602 350 466 i umów się na spotkanie w naszym biurze w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194/145 (budynek Triton Park)

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji