Logowanie do e-kartoteki ma być proste. To znaczy, że każdy zainteresowany Właściciel mieszkania, Członek Zarządu powinien wiedzieć jaka jest strona logowania do e-kartoteki jego Wspólnoty i powinien móc zalogować się za pomocą krótkiego (lecz unikatowego) loginu i hasła.

Zacznijmy od linku strony internetowe z formularzem do logowania. Z reguły jest on długi i trudny do zapamiętania, albo zupełnie nie związany z firmą administracyjną świadczącą nam usługi, ani z naszą Wspólnotą. Długi link trudno zapamiętać i łatwo pomylić się przy jego wpisywaniu w przeglądarce. Natomiast link prowadzący do „jakiejś” ogólnej strony logowania zawsze wzbudza niepewność czy to właściwa strona.

Drugim aspektem dostępu do e-kartoteki są dane niezbędne do logowania. Z nimi wiążą się dwa powtarzające problemy: trudno zapamiętać dane logowania oraz trudno otrzymać nowy login i hasło w miejsce tego zagubionego.

Opracowaliśmy prosty sposób na to, by dać naszym mieszkańcom i Członkom Zarządów poczucie bezpiecznego i wygodnego logowania się do e-kartoteki.

Po pierwsze do e-kartoteki dostają się z poziomu naszej firmowej strony internetowej (https://zarzadzanie-nieruchomosciami.eu/strefa-klienta) – dzięki temu mają pewność, że zalogują się we właściwej e-kartotece. Dodatkowo ułatwiliśmy proces poprzez ustawienie krótkiej domeny e-kartoteka.info na Strefę Klienta, a w Strefie Klienta każdy zidentyfikuje swoją Wspólnotę po … jej zdjęciu

 

strefa klienta Polbest Zarządzanie Nieruchomościami

 

logowanie do e-kartoteki ze strefy klienta Polbest

 

wpisz dane logowania do e-kartoteki Polbest

... i tyle wystarczy by móc sprawdzić bieżące saldo naliczeń i wpłat dla swojego mieszkania.

Po drugie każdy, kto zgubi dane do logowania może bezproblemowo otrzymać nowy login i hasło.

 

zmiana loginu i hasła do e-kartoteki Polbest

Ale odbywa się to z potwierdzeniem prawa do ich otrzymania – weryfikujemy każdą taką prośbę, by osoby nieupoważnione nie miały dostępu do rozrachunków Właściciela lokalu.

Przyjdź do nas i zobacz jak my to rozwiązaliśmy. Zadzwoń kom.: +48 602 350 466 i umów się na spotkanie w naszym biurze w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194/145 (budynek Triton Park)

Apartamenty wakacyjne w Chorwacji